YASAL UYARI

Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır. Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir. Bu tür konuları rootnudezzers [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to thefrm_root[at] gmail.com
Her türlü telif hakkı içerdiğini düşündüğünüz konu url adresini mail adreslerimize gönderebilirsiniz ! ivedilikle işlem yapılacaktır. ( En erken 2 saat içinde En geç 3 gün içinde )

İÇERİK AÇIKLAMASI

TheFrm forumu genel bir forumdur, title başlık kısımlarında geçen “hack“,”hack forumu“,”warez” gibi anahtar kelimelerin kullanım amacı google.com.tr üzerinden bu kelimelerden ziyaretçi çekmektir, tamamen seo internet reklamcılığı için kullanılır, web sitemiz yeni yasalara göre Sosyal medya platformu olarak tanımlanmıştır. Forumumuz hukuk ve emniyet makamlarınca denetime şartsız olarak açıktır, bunu kabul ettiğimize dair bilgiler mail aracılığı ile ilgili kuruma bildirilmiştir.

İLETİŞİM KANALLARI

Form Gönder

Gördüğünüz gibi birçok iletişim bölümümüz vardır, ilk olarak mail atıp hemen ardından diğer iletişim bölümlerinide kullanmanızı tavsiye ediyoruz böylece maillerin kontrolü için 48 saat beklemiş olmazsınız birkaç saat içinde probleminiz çözülür.

TELİF HAKLARI KONUSUNDA

Telif hakkı içerik paylaşılması yasaktır!
1- Forumda yapmış olduğunuz tüm içeriklerden, paylaşımı yapan kişi olarak sorumlusunuz ! yasa dışı bir paylaşım yapmanız halinde yetkili mercilere ip ve üyelik bilgilerinizin iletileceğini kabul etmiş oluyorsunuz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren thefrm.org adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. thefrm.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden veya Admine mesaj ile bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.